Služby

Vysoký stupeň zákazkovej výroby

V KLOCOK Poprad s.r.o. postupujeme podľa vašich požiadaviek a predstáv. Môžete prísť s úplne novým prvkom, alebo s prvkami ktoré sú podobné k tým, ktoré sme už vyrobili. Je veľmi veľa možností ako vám pomôcť individualizovať váš počiatočný návrh.

Odborná pomoc

Podelíme sa radi s našimi skúsenosťami, ktoré sme získali rokmi práce. Ak ste architekt, dizajner alebo projektant a začínate prácu na projekte, ktorý zahrňa aj architektonicky betón, určite sa vám vyplatí konzultácia s našimi odborníkmi najlepšie ešte pred ukončením výkresov a plánov, alebo pred samotným tendrom. Tesne pred zahájením výroby už môže byť neskoro. Kontaktuje sa s nami a požiadajte nás nielen o projektové podklady ale aj o orientačnú cenovú ponuku.

Opravy a renovácie

Zabudovaný viditeľný betónový prvok v exteriéri sa môže poškodiť poveternostnými vplyvmi, vandalmi, mimoriadnou udalosťou, ... Ak sa jedná o náš výrobok vyrobený v minulosti, ochotne ho opravíme, zrenovujeme alebo ho vymeníme za nový.

Prihláste sa do Newslettera

Vaše osobné údaje (email) budeme spracúvať len za účelom zasielania newslettrov a ponúk so zaujímavým obsahom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Svoj súhlas so zasielaním a spracúvaním osobných údajov môžete kedykoľvek odvolať prostredníctvom odhlasovacieho odkazu v každem zaslanom newslettri. Zásady ochrany osobných údajov.