História a súčasnosť

S výrobou nenosných betónových prefabrikátov sme začali v roku 1992. Naša spoločnosť KLOCOK Poprad, s.r.o. sa po jej založení v roku 1995 už špecializuje na zákazkovú výrobu architektonických prefabrikovaných betónových prvkov a na ich montáž na stavbe. Je to malosériová, alebo kusová, manufaktúrna výroba unikátnych betónových prvkov najmä pre exteriér.

Náš dnešný výrobný program zahrňuje širokú oblasť výrobkov, ktoré sú veľmi rozšírené a majú dôležitú dekoratívnu funkciu. Na prvom mieste sú to betónové prefabrikáty ako uličný mobiliár a záhradné prvky. Ponúkame betónový mobiliár aj do interiéru, najmä do vstupných hál administratívnych budov.

Výroba a montáž pekných, trvácnych a bezpečných vonkajších schodov patrí do rúk odborníkov. Tu sme nielen dlhoročným výrobcom betónových schodových prvkov, ale aj kompetentným zhotoviteľom schodísk na stavbe.

Trvácnosť použitého betónu a atraktívny vzhľad viditeľných plôch sú u architektonického betónu veľmi dôležité. Zabudované výrobky z architektonického betónu nami vyrobené v minulosti, dlhodobejšie vystavené poveternostným vplyvom, majú stále dobrý vzhľad.

Kvetináče z jemne vymývaného betónu. Pivovar Prazdroj v Plzni.

Kvetináče z jemne vymývaného betónu.
Pivovar Prazdroj v Plzni.

Bloky z umelého pieskovca. Uršulínska ulica Bratislave.

Bloky z umelého pieskovca.
Uršulínska ulica Bratislave

Spoločnosť KLOCOK Poprad je dnes významnou spoločnosťou vyrábajúcou architektonické betónové prvky pre mestské zóny, ulice, záhrady a budovy.

Prihláste sa do Newslettera

Vaše osobné údaje (email) budeme spracúvať len za účelom zasielania newslettrov a ponúk so zaujímavým obsahom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Svoj súhlas so zasielaním a spracúvaním osobných údajov môžete kedykoľvek odvolať prostredníctvom odhlasovacieho odkazu v každem zaslanom newslettri. Zásady ochrany osobných údajov.